پايگاه خبري تحليلي حکيم نيوز | Hakim news
سیاست سلامت
تاریخ:18 شهریور 1399 - 01:19
کد خبر: 68

محمدرضا شمس اردکانی خبر داد: الزام دانشگاه آزاد برای ایجاد رشته طب سنتی

مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت و پتانسیل ایجاد بحث‌های بین رشته‌ای مانند معماری، طب سنتی، فوق لیسانس طبیعیات، یا فلسفه پزشکی و ... را دارد

به گزارش حکیم نیوز: محمدرضا شمس اردکانی دبیر کمیته فرهنگ و تمدن ایران و اسلام شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اهمیت و جایگاه رشته داروسازی سنتی، ابراز امیدواری کرد و گفت: شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد رشته طب سنتی باید تا پایان سال موافقت کند.
وی ضمن بیان ظرفیت های دانشگاه آزاد در حوزه طب سنتی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت و پتانسیل ایجاد بحث‌های بین رشته‌ای مانند معماری، طب سنتی، فوق لیسانس طبیعیات، یا فلسفه پزشکی و ... را دارد و دفتر فرهنگ و تمدن اسلام و ایران در این دانشگاه، دنبال ایجاد بحث‌های بین رشته‌ای است.
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت در پایان تصریح کرد: امروزه بحث بین رشته‌ای در دانشگاه‌های دنیا، جایگزین رشته‌های خاص می‌شود و امید است که دانشگاه آزاد اسلامی در رشته طب سنتی و در بحث بین رشته‌ای، به عنوان یک رابط بین وزارت بهداشت و وزارت علوم باشد.

حکیم نیوز، نخستین پایگاه خبری طب سنتی و مکمل ایران است که با هدف احیای گنجینه عظیم این دانش و بهبود سطح کیفی زندگی ایرانیان، در سال 1399 با همت متخصصین جوان این عرصه تأسیس شد.

خبرنامه

برای دریافت مطالب جذاب و بروزرسانی ها مشترک خبرنامه حکیم شوید

© 2021 Hakim' News Agency. All rights reserved