پايگاه خبري تحليلي حکيم نيوز | Hakim news
دانستنی سلامت
تاریخ:06 تیر 1400 - 21:29
کد خبر: 4497

روشی برای پاکسازی ریه ها در سه روز

عواملی مانند استعمال دخانیات باعث مشکلات ریه می‌شوند و این ارگان مهم را آلوده می‌کنند، اما روشی وجود دارد که می‌توانید در ۳ روز ریه‌های خود را تصفیه کنید.

به گزارش حکیم نیوز: دوری از عواملی که باعث مشکلات ریه می‌شوند و این ارگان مهم را آلوده می‌کنند، از جمله استعمال سیگار و دخانیات برای بسیاری از آدم‌ها دشوار است. در صورتی که به تازگی این عادت مضر را ترک کرده‌اید به شما تبریک می‌گوییم و اگر به تازگی چنین تصمیمی گرفته‌اید، بدانید که در مسیر درستی قرار دارید. ممکن است بازگشت بدن‌تان به سلامت کامل طول بکشد، اما می‌توانید با پاکسازی و تصفیه ریه‌ها در ۷۲ ساعت از شر آلودگی‌هایی که این ارگان مهم تحمل کرده است، خلاص شوید. این روش پاکسازی ریه تا حدی شدید و سخت است، اما خوشبختانه فقط ۷۲ ساعت طول می‌کشد.

 

در مرحله اول باید از شر همه فرآورده‌های لبنی موجود در خانه خلاص شوید. شما در طول ۷۲ ساعت آینده نمی‌توانید از هیچ نوع ماده لبنی استفاده کنید. یک شب قبل از این‌که این برنامه را شروع کنید، یک فنجان دمنوش به انتخاب خودتان بنوشید. این کار به تحریک فرآیند هضم کمک می‌کند.

 

صبح روز بعد، آب دو لیمو را در ۳۰۰ میلی لیتر آب خالی کنید و بنوشید. بعد از صبحانه، ۳۰۰ میلی لیتر آب گریپ فروت بنوشید. اگر نمی‌توانید گریپ فروت را تحمل کنید یا این نوشیدنی در دسترس‌تان نیست، می‌توانید از آب آناناس استفاده کنید.

 

 در زمان بین صبحانه و نهار، ۳۰۰ میلی لیتر آب هویج بنوشید. همراه با ناهار ۴۰۰ میلی لیتر آبمیوه‌ای بنوشید که پتاسیم زیادی داشته باشد. آب زغال اخته، کرنبری (اگر در دسترس‌تان است) یا هر میوه‌ای که پتاسیم زیادی دارد، انتخاب خوبی است.

 

این برنامه را در ۲ روز آینده تکرار کنید. در کنار دنبال کردن این برنامه، این ۲ فعالیت را به طور روزانه تکرار کنید؛ هر روز در آب خیلی گرم حمام کنید و اجازه دهید بدن‌تان کمی عرق کند.  به میزان ۵ تا ۱۰ قطره اسانس اکالیپتوس در یک کاسه آب داغ بریزید. سرتان را روی کاسه بگیرید و با یک حوله سرتان را بپوشانید. بخاری که بلند می‌شود را استنشاق کنید تا زمانی که آب دیگر بخار تولید نکند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

حکیم نیوز، نخستین پایگاه خبری طب سنتی و مکمل ایران است که با هدف احیای گنجینه عظیم این دانش و بهبود سطح کیفی زندگی ایرانیان، در سال 1399 با همت متخصصین جوان این عرصه تأسیس شد.

خبرنامه

برای دریافت مطالب جذاب و بروزرسانی ها مشترک خبرنامه حکیم شوید

© 2021 Hakim' News Agency. All rights reserved